Jak si sedmáci užili konec školního roku?

V rámci akcí plánovaných na úplný konec školního roku podnikly děti ze 7. třídy celkem tři výlety.

Nejdříve se jelo do Prahy, kde na děti čekala etapová hra. Trasa nás provedla od Lorety k Obecnímu domu, kluci a holky rozdělení do skupinek samostatně pátrali po odpovědích na otázky a luštili křížovku. Za dobře odvedenou práci pak všechny čekala plavba parníkem po Vltavě.

Cílem druhé výpravy byl Questerland, kde děti otestovaly své dovednosti a schopnost týmové spolupráce prostřednictvím čtveřice únikových her. Stateční sedmáci se na něco přes hodinu ponořili do řešení úkolů v místnostech s různými příběhy. Suterénní prostory domu na pražských Vinohradech pak do jednoho opouštěli se spoustou zážitků, o které se nedočkavě dělili s ostatními.

Na třetím a posledním výletu jsme zamířili do přírody. Prošli jsme se podél řeky ze Srbska do Berouna a čekání na dopravní spoje si ráno i při návratu zpříjemnili porcí zmrzliny z černošické cukrárny.

Všechny tři akce se hezky vydařily a školní rok nám i díky tomu končí v příjemné pohodě.

Adéla Urbanová, učitelka českého jazyka 7. třídy a dohled na výletech :)

Sdílet