úvod > Družina

Školní družina

Školní družina je určena pro děti z prvního stupně a tvoří jakýsi mezičlánek mezi školou a rodinou. Jejím cílem je nabídnout dětem různé zájmové činnosti, zajistit jim sportovní a odpočinkové činnosti nebo jim umožnit přípravu na školní vyučování.

Na naší škole začalo pracovat první oddělení školní družiny ve školním roce 1978/1979. V letošním školním roce je zapsáno celkem 107 dětí, které jsou rozděleny do čtyř samostatných oddělení umístěných kmenových v učebnách tříd 1. stupně.

Provozní doba

• ranní družina 6:30 – 7:40
  • odpolední družina v návaznosti na konec vyučování až do 17:00 (v pátek do 16:00)
  • vyzvedávání dětí nejdříve v 15:00

Podrobné informace o provozu školní družiny jsou ve Vnitřním řádu školní družiny. Některá pravidla jsou popsána a vysvětlena v samostatném článku.

Družina může za určitých podmínek fungovat i v době prázdnin nebo ředitelského volna.

Oddělení:

Kompletně bude doplněno po přihlášení všech dětí.

Všechny děti, které se v letošním školním roce k docházce do školní družiny přihlásily, byly přijaty a rozděleny do oddělení podle tříd:

• 1. oddělení
    • 1. půlka dětí z 1. třídy a 3. A
    • vychovatelka Zuzana Fatková
    • v učebně 2. A
  • 2. oddělení
    • 2. půlka dětí z 1. třídy a 3. B
    • vychovatelka Dagmar Sakařová
    • v učebně 1. třídy
  • 3. oddělení
    • děti z 2. A a 4. AB
    • vychovatelka Petra Vorlová
    • v učebně 2. B
  • 4. oddělení
    • děti z 2. B
    • vychovatelka Renáta Šafářová
    • v učebně 4. AB

(Poznámka: Děti je možné sloučit do dvou oddělení, pokud klesne jejich počet pod 60, resp. do jednoho oddělení, pokud jejich počet klesne pod 30.)

Platby

• bezhotovostním převodem na účet školy u České spořitelny a.s.: 131569379/0800
  • specifický symbol – 2
  • variabilní symbol – identifikační číslo dítěte (každý žák má přiděleno své vlastní)