Publikováno

Nabídka letních příměstských táborů

Prázdniny se blíží

Letní prázdniny se blíží a někteří z Vás už možná plánují program pro své děti. Pokud nemáte „hlídací“ babičky, třeba Vám přijde vhod některá z níže uvedených nabídek.  Přehled nabídek budeme průběžně doplňovat o další…

Příměstský tábor – Kroužky

První z nich organizujeme ve spolupráci s naší městskou částí. Organizátorem příměstského tábora je společnost Kroužky, se kterou jsme léta spolupracovali při zajišťování volnočasových aktivit pro naše žáky. Podrobnější informace najdete v samostatném článku.

Příměstský tábor – Veselá věda

Organizace, která na naší škole vedla stejnojmenný kroužek, si připravila pro předškoláky a děti 1. stupně ZŠ celou řadu příměstských táborů. Kompletní nabídku naleznete pod odkazem viz níže.

Příměstský tábor – Threshold Training Associates s.r.o.

S výše uvedenou organizací, která má za sebou dlouholetou tradici, spolupracujeme v letošním školním roce poprvé, a to v rámci hodin angličtiny, do kterých vždy jednou týdně vstupuje rodilá mluvčí z této organizace. Kompletní nabídku příměstských jazykových kempů najdete pod odkazem níže.