Publikováno

Nabídka letních příměstských táborů

Prázdniny se blíží

Letní prázdniny se blíží a někteří z Vás už možná plánují program pro své děti. Pokud nemáte „hlídací“ babičky, třeba Vám přijde vhod některá z níže uvedených nabídek.  Přehled nabídek budeme průběžně doplňovat o další…

Příměstský tábor – Kroužky

První z nich organizujeme ve spolupráci s naší městskou částí. Organizátorem příměstského tábora je společnost Kroužky, se kterou jsme léta spolupracovali při zajišťování volnočasových aktivit pro naše žáky. Podrobnější informace najdete v samostatném článku.

Příměstský tábor – Prague City Golf

Prague City Golf nabízí letní příměstské tábory jak malým golfistům, tak úplným začátečníkům, kteří se chtějí s golfem teprve seznámit. Pro své děti můžete zvolit i anglický příměstský tábor, na kterém se mohou děti zdokonalit nejen v golfu, ale i v angličtině. Pro naše žáky nabízí organizátor slevu. Co pro to musíte udělat? Stačí vyplnit přihlášku na tomto odkazu a do poznámky napsat: ZŠ LIPENCE. Místo původní ceny 6 900 Kč pak zaplatíte částku 4 500 Kč. Více informací naleznete zde.

Příměstský tábor – Berukroužky

Organizátorem příměstských táborů je společnost Berukroužky, která na naší škole zajišťuje konání kroužků Angličtina hrou a Malý youtuber. Podrobnější informace o připravovaných příměstských táborech naleznete zde.

Příměstský tábor – Veselá věda

Organizace, která na naší škole vedla stejnojmenný kroužek, si připravila pro předškoláky a děti 1. stupně ZŠ celou řadu příměstských táborů. Kompletní nabídku naleznete pod odkazem viz níže.

Příměstský tábor – Threshold Training Associates s.r.o.

S výše uvedenou organizací, která má za sebou dlouholetou tradici, spolupracujeme v letošním školním roce poprvé, a to v rámci hodin angličtiny, do kterých vždy jednou týdně vstupuje rodilá mluvčí z této organizace. Kompletní nabídku příměstských jazykových kempů najdete pod odkazem níže.

Příměstský tábor – ZŠ PLAVÁNÍ

Nabídku letních příměstských táborů v plaveckém bazénu Radotín naleznete zde.

Piano domů!

Dále na tomto místě zveřejňujeme nabídku Českého hudebního fondu, o.p.s. na zapůjčení piana na léto. Při zapůjčení v květnu a v červnu je možný bezplatný pronájem na celé letní prázdniny. Více informací zde.