Publikováno

Škola nanečisto

Ve středu 12. června jsme pro naše budoucí prvňáčky a jejich rodiče uspořádali Školu nanečisto.
Ve školní jídelně se sešlo celkem 39 budoucích školáků se svým doprovodem. Řada dětí už má připravenou školní aktovku a penál a na školu se těší. Děti po chvíli odešly s paní učitelkami do třídy, kde vyplňovaly pracovní listy a poslechly si popletenou pohádku, ve které byly smíchané postavy ze dvou různých pohádek.
Rodičům mezitím ředitelka školy blíže popsala filozofii, podle které na škole s dětmi pracujeme, pár rad pro bezproblémové zahájení školní docházky přidala i školní psycholožka a rodiče pak dostali i základní informace o provozu družiny, jídelny nebo kroužků apod.
Všechny podstatné informace si pak odnesli domů v brožurce, která je na recepci připravena pro ty, kdo se Školy nanečisto se svým dítětem nezúčastnili. 

Jitka Krůtová, ředitelka školy