Publikováno

Výlety 7. B

I žáci 7. B v posledních dnech výletují. Tyto výlety si žáci naplánovali sami. Také informace o kulturních památkách a významných osobnostech našeho národa si sami vyhledali.  A tak jsme spojili vzdělávání se zábavou. 🙂

Ve čtvrtek 13.6. navštívili jump park s cílem pořádného vyskákání se. Návštěvu si všichni ve zdraví užili. 

V úterý 18.6. se vydali na svačinku do lesa na Zbraslavi. Po krátké procházce si opékali buřty, někteří labužníci klobásky, sýr na gril a došlo i na marshmallowny.

Ve čtvrtek 20.6. jsme si prošli hlavní kulturní památky Prahy. Začali jsme na Petříně, pak jsme pokračovali na Hrad, odtud přes Zámecké schody na Malou Stranu, dále přes Karlův most na Staroměstské náměstí a pak na Václavské náměstí, kde jsme si dali rozchod a pauzu na oběd. Od koně jsme přijeli metrem na Vyšehrad, prošli jsme Slavín, kde jsme si našli hroby Bedřicha Smetany, Vlasty Buriana, Vítězslava Nezvala, Karla Čapka a Milady Horákové. Nakonec jsme se vydali pěšky přes Železniční most na Smíchovské nádraží.

Ludmila Pudivítrová – třídní učitelka 7. B, Dominika Šímová – asistentka pedagoga 7. B a Milada Rehová – třídní učitelka 5. A