Publikováno

Výlet prvňáčků do radotínského kina

V pátek 16. ledna 2026 se třídy 1. E a 1. F společně vydaly do kina v Radotíně. 
Cesta vedla zasněženou krajinou, a tak jsme si všichni užili příjemný zimní výšlap na čerstvém vzduchu. V kině jsme zhlédli film Heidi, děvčátko z hor: Legenda o rysovi. Děti sledovaly dobrodružství odehrávající se v horách a seznamovaly se s tématem ochrany přírody a přátelství.
Celý výlet jsme si velmi užili – spojil pohyb na čerstvém vzduchu, společný čas s kamarády a krásný filmový zážitek.
PS: Film rozhodně doporučujeme!

Barbora Kudláčková, třídní učitelka 1. E