V sobotu 28. dubna 2026 se slavil Den učitelů a možná taky trochu proto měli naši učitelé v pátek možnost předat své žáky do rukou učitelů zcela neotřelých – do rukou zájemců žáků z 2. stupně. Ti si průběh svojí výuky předem zkonzultovali s učiteli, pozjišťovali potřebné informace a řádně se připravili.
A tak se v třídách na 1. stupni soutěžilo, kreslilo, řešily se kvízy, ale také se opakovala učební látka. O tom, že všichni tito mladí učitelé byli odvážní, nikdo ani na chvilku nezapochyboval. Byla to výborná zkušenost pro všechny zúčastněné. 🙂
Martina Adamová, třídní učitelka 3. A



