Publikováno

Výlet do ZOO

V pátek 29. května 2026 třeťáci vyrazili do zoo. Prošli si areál, pozorovali spoustu zvířat a dozvěděli se o nich řadu zajímavostí. Největší pozornost si získala zvířata, která mohli sledovat zblízka, a děti měly radost, že některá z nich byla právě aktivní.
Výlet se vydařil, počasí jim přálo a všichni si odvezli mnoho nových poznatků i hezkých vzpomínek.

Jitka Schmiegerová, třídní učitelka 3. B