Adventní dílny

28. 11. 2018

Zpomalte tempo a společně s námi nasajte vánoční atmosféru na začátku adventního období. Ve středu 28. listopadu navečer se některé učebny promění v pracovní dílny a jídelna v kavárnu. Bude jen na Vás, kde se zastavíte a strávíte chvilku klidu a pohody v dnešní uspěchané době…

V souvislosti s přípravou dílen bude provoz družiny ukončen v 16:00 hodin. Potřebujeme čas na přípravu dílen, které budou mít na starosti i paní vychovatelky. Prosíme rodiče dětí, které navštěvují školní družinu, aby si své děti vyzvedli nejpozději v 16 hod. Děkujeme za pochopení.

Společný adventní večer bude slavnostně zahájen ve školní jídelně v 17:00 hodin. Dílny proběhnou v podobném režimu jako v loňském roce. V jednotlivých třídách budou nachystané různé tvořivé dílny pro děti i dospělé, v každé dílně bude kasička na finanční příspěvek, který pokrývá náklady na jeden výrobek. Podrobnější program obdrží návštěvníci při vstupu.

Těšíme se na setkání s Vámi.