Pracovní příležitost

26. 9. 2018

Hledáme nové posily! Nabízíme příjemné pracovní prostředí (ač dočasně narušené právě probíhající přístavbou), vstřícný kolektiv, pracovní smlouvu, tabulkový plat a přívětivé jednání :)

Speciální pedagog
Od loňského roku pracuje na naší škole speciální pedagožka, která dobře zastřešuje práci asistentů i pedagogů s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Ze zdravotních důvodů musí ale pracovní poměr ukončit, a proto za ni hledáme kvalifikovanou náhradu. Zkušenosti s touto prací jsou výhodou. Úvazek částečný (0,5), nástup od listopadu nebo po dohodě.

Pedagog
Zdravotní problémy, mateřské povinnosti i zvyšující se počet tříd na druhém stupni jsou důvody, proč hledáme do svého kolektivu i učitele druhého stupně s některou z aprobací TV, M, ČJ, Z, případně i v kombinaci s dalšími. Těšíme se na kolegu, který je k dětem milý, ale zároveň umí nastavit jasná pravidla a vede děti k jejich respektování. Pro bezproblémové začlenění do pedagogického sboru je zapotřebí mít kolektivního ducha a také „tah na bránu“ tj. aktivní přístup, vstřícnost a ochotu ve vztahu ke kolegům. Úvazek i nástup dle dohody.

Uklízečka
Nabízíme pravidelný příjem paní, která má ráda pořádek a dokáže jej každý den vykouzlit ve všech svěřených učebnách i dalších prostorách. Úvazek částečný, nástup možný ihned.

Už za pár měsíců se naše škola rozroste o několik dalších učeben v čtyřpodlažním pavilonu. Toto rozšíření si vyžádá další posílení našeho týmu, proto nejpozději od září 2019 přijmeme:

• milou a pečlivou recepční (úvazek plný nebo částečný)
  • školníka, který bude nejen šikovný a pracovitý, ale bude i dobrým duchem naší školy (úvazek plný)
  • další paní na úklid (úvazek plný nebo částečný)

Je nám jedno, jestli bude recepční muž, školníkem žena nebo úklid zajistí uklízeč. Důležité pro nás je, aby naši noví kolegové či kolegyně byli příjemní a šikovní na to, co budou dělat :)

Životopis a krátký motivační dopis zasílejte na krutova@zslipence.cz.