Pracovní příležitost

26. 9. 2018

Už za pár měsíců se naše škola rozroste o několik dalších učeben v čtyřpodlažním pavilonu. Toto rozšíření si vyžádá další posílení našeho týmu, proto hledáme nové kolegy…

• Dílny

V nově budované odborné učebně vybavené ponky a moderními nástroji pro práci s dřevem i kovem chceme od září vyučovat děti manuální zručnosti. Hledáme proto šikovného a zodpovědného člověka na pozici učitele pracovního vyučování v rozsahu několika hodin týdně (dle dohody) s nástupem v září.

• Školník

Sháníme člověka, který bude nejen šikovný a pracovitý, aby zajistil bezproblémový chod školy a pečoval o budovu i její okolí, ale který bude i dobrým duchem naší školy, jak jím je dosavadní školnice. Plný úvazek, nástup dle dohody (nejpozději od září).

• Pedagog

S rozšířením kapacity školy přijmeme pedagoga s aprobací pro 1. stupeň, schopnost vyučovat i anglický jazyk je výhodou. V souvislosti s přechodem paralelních ročníků na druhý stupeň (v minulosti byla na druhém stupni v ročníku jen jedna třída) potřebujeme posílit i pozice pedagogů s aprobacemi M, F, TV, Z, IT, VV, AJ, NJ a další. Těšíme se na kolegu, který je k dětem milý, ale zároveň umí nastavit jasná pravidla a vede děti k jejich respektování. Pro bezproblémové začlenění do pedagogického sboru je zapotřebí mít kolektivního ducha a také „tah na bránu“ tj. aktivní přístup, vstřícnost a ochotu ve vztahu ke kolegům. Úvazek i nástup dle dohody.

Je nám jedno, jestli se o výše uvedená místa budou ucházet muži nebo ženy. Důležité pro nás je, aby naši noví kolegové či kolegyně byli příjemní a zároveň šikovní na to, co budou dělat. Nabízíme příjemné pracovní prostředí (ač dočasně narušené právě probíhající přístavbou), vstřícný kolektiv, pracovní smlouvu, tabulkový plat a přívětivé jednání :)

Životopis a krátký motivační dopis zasílejte na krutova@zslipence.cz.