Aktivity pro veřejnost

Volejbalový turnaj Maliput

Maliput je volejbalový turnaj amatérských smíšených družstev (v týmu musí být alespoň dvě ženy) o putovní pohár ředitelky školy – takový malý lipenecký puťák, tedy Ma-li-put. Koná se od roku 2013 vždy třetí sobotu v lednu ve sportovní hale, která se nachází v těsném sousedství naší školy v ulici Obilní.

Příští turnaj
Jedenáctý ročník turnaje se uskuteční v sobotu 20. ledna 2024. Do turnaje se přihlásily zatím tyto týmy:

1. Santa Tranta
  2. Vyšží dífčí
  3. Muchošlapky
  4. Hostivařské stádo
  5. Volkovic atd.
  6. Kamenožrouti
  7. Tým Volej

Kontaktní údaje
Přihlášky na turnaj, náměty, postřehy nebo event. nabídky na pomoc při organizaci (ať formou pomoci při přípravě zázemí nebo přispěním drobností jako pozorností pro účastníky) zasílejte prosím na adresu krutova.jitka@zslipence.cz, případně volejte na 731 522 439.

Minulé ročníky
Níže uvádíme odkazy na reportáže z minulých ročníků, jejichž atmosféru dokumentují přiložené fotografie:

(aktualizováno 9. 1. 2024)