Nepřehlédněte

• KroužkyKompletní nabídka kroužků je připravena v sekci Mimoškolní aktivity. Přihlašování na externí kroužky už bylo zahájeno, přihlášky na kroužky vedené školními lektory budou aktivní od pondělí 12. září 18:00 hodin.
  • BurzaPřipravujeme burzu školních triček a mikin. Pokud chcete nabídnout k prodeji oblečení, ze kterého Vaše dítě už vyrostlo, můžete využít naši prodejní burzu, která se uskuteční během třídních schůzek. Informace pro zájemce najdete na přiloženém letáčku.
  • Pro UkrajincePřipravujeme rozvrh kurzů češtiny. Sledujte elektronickou nástěnku, kterou jsme připravili pro naše nové ukrajinské sousedy. Najedete tam všechny důležité informace pro děti i rodiče, a to včetně překladu do ukrajinštiny.Складаємо графік курсів чеської мови. Слідкуйте за електронною дошкою, яку ми підготували для наших нових українських сусідів. Там ви знайдете всю важливу інформацію для дітей та батьків, зокрема переклад українською.
  • Čarovná PrahaPřed několika měsíci vyšla kniha Čarovná Praha (viz elektronická verze). Knížka je plná krásných fotografií známých i méně známých míst v Praze. Na straně 133 můžete zahlédnout logo školy a na straně 166 krátké povídání o naší škole. Jsme rádi, že jsme součástí tohoto projektu.Knížku, která může být pěkným dárkem, je možné zakoupit na recepci školy za 500 Kč.
  • Úplata za ŠDVýše úplaty za školní družinu se v tomto roce nezmění, částka 3000 Kč zůstává beze změny.