Publikováno

Kazín

V úterý 16. dubna jsme si s družinou vyšli na výlet směr Kazín. Počasí nám zprvu moc nepřálo, proto jsme se zastavili na malé občerstvení a svačinku v restauraci u Voříšků. Posilněni jsme šli proti směru řeky Berounky až ke Kazínské skále, která za stromy nebyla moc vidět. Povídali jsme si o historii Kazínské skály i o pověsti, která se k místu váže. Od řeky jsme se vydali do strmého kopce mezi chatkami u osady Tornádo až k lesu. Tady jsme odbočili na stezku, která nás zavedla na samý vrchol Kazínské skály, odkud byl krásný výhled do kraje. Do školy jsme se vydali lesem po hřebeni nad Údolím hvězd až na cestu pod hájovnou. Odtud jsme šli z kopce až ke škole. Výlet se všem líbil, i když nám zpočátku počasí moc nepřálo.

Zuzana Fatková, vedoucí vychovatelka školní družiny